Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Su Mr. Su
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
Produktet e zgjedhura
Veshja e grave Këmishë femre Këmishë për burra Xhaketë e grave Këmishë xhupi për burra
More
Rreth nesh
Garment Yingjia Co, Ltd, prodhues dhe shumicë profesional veshje, e themeluar në vitin 2006, e specializuar në tuta, hoodies / sweatshirts, bluza, polo-këmisha, veshje të mprehta dhe rastësore, kostume banje dhe pantallona. Produktet kanë arritur në më shumë se 1.000 lloje, dhe ne jemi të pranueshëm për të bërë OEM / ODM. Fabrika jonë ka 300 + punëtorë të aftë, kapacitet prodhimi mbi 100K copë në muaj. Dhe ne kemi një ekip profesional të projektimit për të bërë veshje të reja të modës. Tani ne po ndërtojmë markën tonë, dhe gjithashtu po kërkojmë partneritet afatgjatë të biznesit. Jeni të mirëpritur të bashkoheni me ne në çdo kohë!
Pamje më shumë Vizito fabrikën time
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Phone

Rreth nesh

hetim