Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Su Mr. Su
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
Избрана производи
Women'sенски фустан Women'sенска кошула Машка кошула Women'sенски џемпер Машка маичка
More
За нас
Yingjia Garment копродукции, ООД, професионален производител на облека и веледрогерија, основана во 2006 година, специјализирана за тренерки, дуксери / кошули, маици, полошки кошули, остар и секојдневен фустан, костуми за капење и панталони. Производите достигнаа повеќе од 1.000 типови, а ние сме прифатливи да правиме OEM / ODM. Нашата фабрика има 300+ вешти работници, капацитет на производство над 100К парчиња месечно. И ние имаме тим за професионален дизајн кој правиме нови модни дизајнирани облеки. Сега градиме сопствен бренд, а исто така бараме долгорочно деловно партнерство. Добредојдени сте да ни се придружите во секое време!
Погледнете повеќе Посетете ја мојата фабрика
Список со поврзани производи

Дома

Product

Phone

За нас

Испраќам барање